Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Love story !

Love Story

Ciekawe miejscarss

20170430_120648
Jura Krakowsko Częstochowska
OpisZamki Mirów i Bobolice w Jurze Krakowsko – Częstochowskiej zna chyba każdy miłośnik jurajskich krajobrazów i Szlaku Orlich Gniazd.
Balaton-1039
Węgry
OpisMimo, że leży niemal na południowym krańcu Balatonu, tytuł stolicy północnego wybrzeża należy do Kesztheley. Jego uliczki kryją duże ilości atrakcji.
IMG_9325
Masyw Śnieżnika
OpisTym razem wyprawę rozpoczynamy w Międzygórzu, skąd prowadzi jedna z krótszych i bardziej popularnych tras w kierunku schroniska pod Śnieżnikiem.
tor saneczkowy
Góra św Anny
OpisAtrakcje Góry św Anny przyciągają turystów z całego kraju. Jednym z ciekawszych obiektów przyciągających rodziny z pociechami jest tor saneczkowy.
image21
Czechy
OpisOsobłoga w większości znajduje się po stronie polskiej, jednak je jźródła znajdują się u naszych czeskich sąsiadów. Tam wiedzie nasz weekendowy szlak.
image001
Jesenik
OpisRejon Jesenika obfituje w ciekawe turystycznie miejsca. Oddalając się nieco na południe, w tzw Niskie Jeseniki możemy zwiedzić Resowskie Wodospady.
piekiełko
Góry Opawskie
OpisGóry Opawskie należą do najpiękniejszych rejonów na terenie opolszczyzny. Część masywu od strony czeskiej nazywana jest Zlatohorską Vrhoviną
glucholazy-5
Góry Opawskie
OpisPołożenie Głuchołaz oraz silne tradycje uzdrowiskowe czynią z tego miasta silny ośrodek turystyczno-wypoczynkowy.

Szukaj w okolicy

Ostatnio dodane

Relacje z wyjazdów

Ciekawe relacje