Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Categories

20170430_120648
Jura Krakowsko Częstochowska
OpisZamki Mirów i Bobolice w Jurze Krakowsko – Częstochowskiej zna chyba każdy miłośnik jurajskich krajobrazów i Szlaku Orlich Gniazd.
Jesenik
OpisWeekend majowy spędzamy w Czechach. Szlaki w Jesionikach są łakomym kąskiem dla mieszkających blisko polskich turystów. Szczęśliwie, udało nam się zarezerwować domki w ośrodku Avalanche
20170517_070150
Małopolska
OpisWiększość zabudowy wraz z historycznym centrum znajduje się na lewym brzegu Wisły
gora_sw_anny
Góra św Anny
OpisGóra świętej Anny to nie tylko święta góra Górnoslązaków, miejsce pielgrzymek i weekendowych wypadów okolicznych mieszkańców
20170909_153624
Jesenik
OpisJeśli chcesz spędzić aktywnie czas a nie czujesz się na siłach aby na piechotę pokonywać duże wysokości, ta propozycja może Ci przypaść do gustu.
Międzygórze_kościół_Krzyża_Świętego
Masyw Śnieżnika
OpisMiędzygórze jest malowniczo położoną miejscowością u stóp Masywu Śnieżnika. Walory przyrodnicze okolicy i jej predyspozycje klimatyczne oraz wypoczynkowe zauważono już w XIX wieku.
Niedźwiedzia1
Masyw Śnieżnika
OpisKletno, mała łańcuchowa wieś niedaleko Stronia Śląskiego znana jest przede wszystkim z Jaskini Niedźwiedziej, do której ciągną liczne grupy turystów nie tylko z Polski.
Bacówka pod rycerzową
Beskidy
OpisBacówka PTTK na Rycerzowej (1120 m n.p.m.), jest całorocznym schroniskiem górskim, położonym na terenie Beskidu Żywieckiego, 35 km na południowy zachód od Żywca.
przegibek
Beskidy
OpisSchronisko położone jest w południowo-zachodniej części Beskidu Żywieckiego, na Przełęczy Przegibek. Stoi na terenie Żywieckiego Parku Krajobrazowego.